top of page

Sizin için burdayız..

Aslı Seslendirme 20 yılı aşkın kaliteli hızlı ve ekonomik olarak dünya çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

Santral Seslendirme, Sesli yanıt sistemleri, IVR, tüm tanıtım, reklam, raydo spotları, mağza içi reklam, özel seslendirme projelerinde dinamik, özel müşteri anlayışımız ile hizmete hazırız.

   İşletmenizde müşterilerinizi karşılarken; samimi ve profesyonel zaman kaybı yaşatmadan ilgili departmana, müşteri temsilcisine hızla yönlendirebilirsiniz.

Sizin için karşılama senaryonuzu dilerseniz biz hazırlayabiliriz. Bunun için canlı destek bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakmanız bizim için yeterlidir.

   Samimi, canlı, dinamik bir seslendirme ile müşterilerinize dilerseniz firmanızı, ürünlerinizi, mesai saatleri, acil iletişim bilgilerinizi, işletmenize dair reklam, tanıtım içerikli tüm metinleri sizin için seslendirir güzel bir prodüksiyon ile hizmete sunalım.

Santral seslendirme, sesli yanıt sistemi işletmeniz için önemli bir gereksinimdir. 

Kapılarınızı müşterilerinize ilk Sesli yanıt sistemi ile açarsınız. Bu trafiği yönetmek, müşterileri bekletmeden yönlendirmek ya da bekletirken firmanız, ürünleriniz hakkında bilgi vermek için sesli yanıt sistemi, santral seslendirme tasarruflu ve çok etkilidir.

Santral seslendirme, sesli yanıt sistemi ile sadece müşterilerinizi yönlendirmez etkili bir senaryo ile işletmenizi ve ürünlerinizi tasarruflu ve etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Bu bizim işimiz sizin için en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız. 

'Tecrube ve Kalite'

bottom of page